Bezpečné nakupování
Idosell security badge
nVent RAYCHEM SBS-R-HWAT-3X20A Elektrická rozvodnice pro udržování teploty teplé vody, s regulátorem HWAT-ECO, 3 okruhy x 20 A

nVent RAYCHEM SBS-R-HWAT-3X20A Elektrická rozvodnice pro udržování teploty teplé vody, s regulátorem HWAT-ECO, 3 okruhy x 20 A

Symbol
Velikost
50 502,00 Kč
včetně DPH / ks.
Běžná cena / ks.
Możesz kupić także poprzez:
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Poskytnutím údajů natTpřijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání novinek natTani k jiné reklamě. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Rozdělovač napájení a regulace nVent RAYCHEM SBS- R-HWAT pro systémy udržování teploty teplé vody poskytuje integrované řešení regulace pro samoregulační topné kabely RAYCHEM HWAT položené na jednotlivých teplovodních trubkách.

Výkonový a řídicí rozváděč obsahuje energeticky úsporný řídicí systém HWAT-ECO s programy "Standard" (standardní), "Economy" (úsporný) a "Tap time" (doba odběru vody) s možností snížení teploty. Výkonový a řídicí rozváděč rovněž podporuje sledování teploty a teplotní alarm v případě nízké výstupní teploty kotle. Rozváděč je možné připojit k systému BMS, což umožňuje obejít regulátor a přepnout systém do následujících režimů: udržování teploty, snižování, teplota nebo prevence legionelly (pouze s topným kabelem HWAT-R).

Rozváděč SBS-R-HWAT je k dispozici ve verzích pro napájení 1 a 3 okruhů. Součástí rozváděče jsou také přístroje pro ochranu obvodů (nadproudové jističe typu C a proudové chrániče), které zajišťují bezpečnost, komfort a soulad s regulačními požadavky.

  • Integrovaná elektrická bezpečnost a regulace, spínací zařízení dodané výrobcem topného systému pro napájení a řízení jednoho/více topných okruhů.
  • Funkce alarmu pro monitorování systému.
  • K dispozici je vstup BMS.
  • Čidlo pro monitorování kotle pro alarm nízké teploty.
  • Všechny komponenty jsou umístěny v jediném rozváděči. Stačí jen připojit přívodní kabely.
Symbol
SBS-R-HWAT-3X20A
Kód výrobce
5414506018165
Záruka
Počet obvodů
3
Wyłącznik nadprądowy obwodu
20 A / typ C
Napięcie znamionowe rozdzielnicy
400 V AC (3 fáze)
Jmenovité napětí na topný okruh
230 V AC
Wyłącznik główny
40 A
Proudový chránič (RCD)
30 mA
Řídicí jednotka
HWAT-ECO
Snímač teploty
NTC
Kompatibilní s
HWAT
Typ bydlení
Kov
Barva rozvaděče
Szary (RAL 7035)
Rozměry (V x Š x H) mm
400 x 600 x 210
Stupeň ochrany
IP 65
Místo instalace
Vnitřní prostory
Provozní teplota
Od +10°C do +35°C
Schválení ústředny
CE (shoda podle IEC61439-1)
pixel