Bezpečné nakupování
Idosell security badge
Čidlo zemní vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR

Čidlo zemní vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR

Velikost
6 547,00 Kč
včetně DPH / ks.
Běžná cena / ks.
Możesz kupić także poprzez:
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Produkt vyprodán
Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás e-mailové upozornění.
Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Poskytnutím údajů natTpřijímáte ustanovení o ochraně osobních údajů.
Výše uvedené kontaktní údaje nejsou používány k zasílání novinek natTani k jiné reklamě. Když se přihlásíte k odběru upozornění, souhlasíte s tím, že budete dostávat pouze jednorázové upozornění na opětovnou dostupnost produktu.

Čidlo zemní vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR, pracuje s regulátorem proti námraze RAYSTST-M2. Čidlo typu RAYSTAT-M2-G-SENSOR je určeno k instalaci uvnitř vyhřívaného povrchu schodiště nebo příjezdové cesty. Čidlo RAYSTAT-M2-G-SENSOR zjišťuje teplotu na povrchu země a také vlhkost. Topný systém se zapne pouze tehdy, pokud teplota na povrchu země klesne pod zvolené nastavení a čidlo detekuje srážky, jako je sníh nebo led.

Montáž čidla

Čidlo je určeno k montáži v místech, kde sníh a led běžně způsobují problémy. Měl by být zapuštěn tak, aby jeho horní plocha byla v úrovni povrchu země. K montáži by měla být použita dodaná deska. Snímač by měl být zapuštěn do tvrdého podkladu, jako je beton nebo asfalt.

Instalace kabelu snímače

Kabel snímače musí být instalován v souladu s právními požadavky. V žádném případě nesmí být veden souběžně s elektrickými kabely, protože by mohlo dojít k rušení elektrického signálu snímače. Senzor RayStat-M2-G se dodává s kabelem o délce 10 m, který lze prodloužit na 200 m pomocí standardního instalačního kabelu 6x1,5 mm². Celkový odpor kabelu nesmí překročit 10 Ω.

Čidlo zemní vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR

Ke stažení
Symbol
RAYSTAT-M2-G-SENSOR
Kód výrobce
5414506017670
Kompatibilní s
RAYSTAT-M2
Opatření
Vlhkost a teplota
Napájení
Z řídicí jednotky
Montáž
Vodorovně v zemi, viz pokyny
Kabel senzoru
6 x 0,5 mm²
Délka kabelu snímače
10 m; volitelně lze prodloužit až na 200 m
Stupeň ochrany
IP 68
Provozní teplota
-50 až +70 °C
pixel