Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Blog

Elektrické podlahové vytápění nebo elektrické radiátory? Které řešení bude fungovat lépe?
Rychlý rozvoj fotovoltaických zařízení po celém světě v posledních letech podporuje přechod na elektrické vytápění. To umožní ještě efektivnější využití solární elektrárny na dvorku. Na výběr jsou dvě často navrhovaná řešení: elektrické ohřívače a topné rohože a dráty. Jaké jsou rozdíly mezi těmito systémy vytápění a který z nich se vyplatí zvolit pro váš dům? Přesvědčte se sami!
Přečtěte si více
Topná rohož nebo topný kabel?
Elektrické podlahové vytápění si stále častěji vybíráme jako hlavní zdroj tepla v domácnosti. Zejména v novostavbách, kdy jsou náklady na takovou instalaci nejnižší. Výběr mezi existujícími řešeními však může způsobit určité problémy těm, kteří se v této problematice neorientují. Proto vám pomůžeme vybrat ten nejlepší způsob vytápění prostor ve vašem domě.
Přečtěte si více
Ne každá vyhřívací rohož do sprchy!
Mnoho lidí si klade otázku, jak správně nainstalovat topnou rohož pod dlaždice ve sprchovém koutu. Sprchový kout je často ohraničený kus podlahy s nainstalovaným odtokem. Jak v takové situaci nainstalovat elektrické podlahové vytápění? A bude to zcela bezpečné? Zjistěte to sami.
Přečtěte si více
Jak připojím podlahový termostat přes stykač?
Většina domácích místností nemá velkou plochu, takže není problém napájet topné rohože a topné kabely jediným regulátorem - pokojovým termostatem. Toto téma je proto v mnoha příručkách opomíjeno. Jak je to ale s velkými plochami s elektrickým podlahovým vytápěním? Lze v případě velkého otevřeného obývacího pokoje s kuchyní instalovat pouze jeden pokojový termostat?
Přečtěte si více
pixel