Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Vytápění střechy a okapů

Elektrické podlahové vytápění pod dlažbou
Elektrické podlahové vytápění je ideální pro kuchyně nebo koupelny. To je dáno vlastnostmi porcelánových kameninových dlaždic. Podobné vlastnosti vykazuje i méně obvyklý přírodní kámen. Oba typy podlahových krytin dokonale spolupracují s elektrickými systémy podlahového vytápění. Zjistěte sami, proč tomu tak je a jak navrhnout elektrický topný systém pro tento typ podlah.
Přečtěte si více
Elektrické podlahové vytápění v kontejneru
Obytné, kancelářské nebo sanitární kontejnery mají velmi málo podlahové plochy, a tak je umístění sporáku nebo kotle velkou nevýhodou. Chcete-li maximalizovat prostor, vyplatí se zvolit elektrické vytápění. Je však bezpečné? Podívejte se na výhody a nevýhody elektrického plošného vytápění v kontejnerech.
Přečtěte si více
Vytápění ve sprše pomocí topného kabelu
Topné kabely pro podlahové vytápění v koupelnách pod dlažbou ve sprchách nejsou mezi těmi, kdo provádějí rekonstrukce v plaveckých bytech, příliš oblíbené. Ukazuje se, že je častěji volí montážní firmy kvůli snadné instalaci a přesnosti umístění topných zón ve srovnání s hotovými topnými rohožemi.
Přečtěte si více
Elektrické + vodní podlahové vytápění = pojištěno!
Dnes je těžké předpovědět, který systém bude fungovat v budoucnu. Kromě toho se díky doplňkovému systému vytápění můžete chránit pro případ poruchy nebo příliš chladné zimy (v případě tepelných čerpadel, která mohou být v takové situaci neúčinná). Je možné instalovat vodní topení a topné rohože v jednom podlaží? A je to dobrý nápad?
Přečtěte si více
Elektrické nástěnné vytápění v koupelně?
Elektrické vytápění lze použít jak na podlahách, tak na vnitřních stěnách. V domácnostech se topné rohože nejčastěji instalují pod panely, dlaždice nebo jiné typy podlah. Naproti tomu montáž topných kabelů do stěn se málokdy jeví jako výhodné řešení. V jakých situacích se tedy používá?
Přečtěte si více
pixel