Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Rohože na podlahové vytápění

Ne každá vyhřívací rohož do sprchy!
Mnoho lidí si klade otázku, jak správně nainstalovat topnou rohož pod dlaždice ve sprchovém koutu. Sprchový kout je často ohraničený kus podlahy s nainstalovaným odtokem. Jak v takové situaci nainstalovat elektrické podlahové vytápění? A bude to zcela bezpečné? Zjistěte to sami.
Přečtěte si více
Jaké lepidlo pro topnou rohož pod dlaždice?
Jaké lepidlo na topné rohože bude nejlepší? Stručný průvodce lepicími rohožemi. Topné rohože jsou stále oblíbenějším způsobem podlahového vytápění vašeho domova. Změny teploty podkladu však vedou k roztahování a smršťování dlaždic. Abyste předešli vážnému poškození a velkým problémům, je důležité zvolit správnou lepicí maltu pro topné rohože. Jak se ale ve spleti značení a kódů vyznat? Tento stručný průvodce vám pomůže při výběru nejlepší lepicí malty pro topné rohože.
Přečtěte si více
Topná rohož do koupelny - instalační video
15 jednoduchých kroků k instalaci topné rohože do koupelny. Stručný návod. Instalujeme bezproblémovou topnou rohož nVent RAYCHEM QuickNet-160 W/m2 doplněnou termostatem SENZ WIFI, na kterou se vztahuje standardní záruka 12 let s možností prodloužení na 20 let.
Přečtěte si více
Topná rohož s doživotní zárukou HIT nebo KIT?
Jistě jste si nejednou všimli takzvaných nabídkových válek, které nabízejí prodejci topných rohoží. Je však desetiletá záruka vždy horší než doživotní? Měli bychom při nákupu tohoto typu výrobku kromě záruky věnovat pozornost i něčemu jinému? Vyplatí se využít služeb autorizované montážní firmy a jaké jsou její výhody? Na tyto a mnohé další otázky odpovídám.
Přečtěte si více
Vyhřívací rohož do koupelny - to byste měli vědět!
Jaké jsou výhody používání vyhřívací rohože v koupelně? Topná rohož v koupelně pod obklady na stěně? Topná rohož nebo topný kabel pro podlahové vytápění v koupelně? Co na podlahu v koupelně? Jakou topnou rohož do koupelny? Co je třeba zvážit při vytápění podlahy v koupelně?
Přečtěte si více
Instalace topné rohože na stěnu
Lze přebytečnou topnou rohož položit na stěnu pod dlaždice? Ano. Často se to praktikuje v malých místnostech s velkým trvalým nánosem na podlaze, kde je topná plocha podlahy příliš malá na to, aby místnost vytopila, nebo v případech, kdy jsme zakoupili příliš dlouhý výrobek.
Přečtěte si více
pixel