Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Pokojový termostat WiFi + 12letá záruka

2023-09-03
Pokojový termostat WiFi + 12letá záruka

Chytré domy se donedávna objevovaly pouze ve filmech a knihách. Dnes může elektrické podlahové vytápění ve své domácnosti ovládat kdokoli pomocí telefonu nebo chytrého telefonu. Stačí nainstalovat moderní termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Kromě online ovládání je možné také naprogramovat provoz vytápění podle denní doby. To je skvělý způsob, jak zvýšit komfort obyvatel nebo ušetřit na účtech za elektřinu.

Proč instalovat pokojový termostat SENZ WIFI?

Pokojový termostat SENZ WIFI pro topnou rohož je jistě moderním řešením, ale lze jej použít i ve starých budovách. Díky jeho programovatelnosti lze teplotu v místnosti přizpůsobit denní době. Ráno je lepší vstávat, když je v domě o něco tepleji, zatímco večer je žádoucí nižší úroveň vytápění, aby se lépe usínalo. Tímto způsobem se podmínky v domě přizpůsobí vašim potřebám.

Ráno jdou děti do školy a dospělí do práce - nikdo nezůstává doma. V této době tedy není třeba místnosti znovu vytápět. Naopak podlahové vytápění s termostatem SENZ WIFI se zapne hodinu před návratem prvních členů domácnosti, aby jim zajistilo pohodlí. Tento přístup se promítá do hmatatelných úspor ve vaší peněžence. Na druhou stranu, pokud někdo onemocní a zůstane doma, můžete zvýšit teplotu v místnosti přepnutím na ruční ovládání. A to s pomocí chytrého telefonu, aniž byste museli vstát z postele.

Naše nabídka elektrického vytápění s WiFi

Vážíme si moderních řešení, a proto v naší nabídce najdete také elektrické vytápění prostřednictvím termostatů s WIFI. Univerzální termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI lze připojit k již fungujícímu systému elektrického podlahového vytápění ve vaší domácnosti. Tímto způsobem snadno získáte přístup ke všem zmíněným funkcím. Stačí připojit zařízení a nainstalovat aplikaci do telefonu. Za zmínku stojí, že na náš termostat získáte až 12letou záruku s možností jejího prodloužení na 20 let. Pokud ještě nemáte podlahové vytápění, využijte naše sady.

Sada topné rohože s termostatem WIFI

Pohodlným a rychlým řešením pro elektrické podlahové vytápění WiFi je topná rohož s moderním chytrým termostatem WiFi. Zakoupením nVent RAYCHEM T2QuickNet získáte:

  • Rohož ve dvou variantách výkonu 90 W/m² a 160 W/m².
  • Ideální řešení pro koupelny. Tenké topné rohože lze položit přímo vedle vany, sprchové vaničky a také uvnitř sprchy. -
  • Pohodlné pokládání 50 cm širokých pásů rohože.
  • Moderní WiFi termostat.
  • Záruka na termostat (12 let ) a topnou rohož.
  • Ideální řešení pro každou domácnost, zejména pro koupelny s obklady.

Podlahový topný kabel je součástí termostatu WiFi

Topný kabel funguje lépe v nestandardních místnostech s nepravidelnými tvary. Elektrické podlahové vytápění s topným kabelem je určeno především pro novostavby, protože nejlépe funguje, když je zalito do vrstvy podlahy. Tyto systémy se však často používají i při rekonstrukcích. V našem obchodě je k dispozici elektrické podlahové vytápění T2Blue s WiFi termostatem. Z této skupiny se nejčastěji volí dvě řešení.

Prvním z nich je T2Blue-10. Jedná se o topný kabel s pevným výkonem 10 W/m, což v přepočtu znamená 60 až 125 W/m². Je vhodný pro téměř všechny typy podlah, včetně koberců nebo kamenných podlah.

Druhým oblíbeným modelem podlahového vytápění je T2Blue-20. Má vyšší výkon, a to až 20 W/m. Je určen pro podlahy z přírodního kamene a dlažby.

Podlahový termostat WiFi pro vaši domácnost

Nabízíme také samotný pokojový termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Ten lze připojit k již fungujícímu systému podlahového vytápění a získat tak přístup k ovládání přes internet. Toto řešení se nejlépe osvědčuje v moderních, inteligentních domech, ale je stejně běžné i ve starších budovách. Důvodem je pohodlí, které takový termostat poskytuje, a velmi dlouhá záruka, kterou u nás můžete získat.

Zobrazit další položky z Září 2023
pixel